Представники команди проєкту з розвитку центру спільнототворення «На белебні» Краснокутської громади взяли участь у фінальній конференції за підсумками проєкту «Community reBuilding» у м. Київ

25-26 квітня відбулася фінальна конференція за підсумками проєкту «Community reBuilding», у межах якого Western NIS Enterprise Fund та Cedos підтримали 10 українських громад у розвитку центрів спільнототворення. Упродовж двох днів команди ділилися досвідом, набутим за час роботи над створенням центрів спільнототворення, розповідали про успіхи та виклики на цьому шляху.

Краснокутську громаду на фінальній події представляли Наталія Момот, Валентина Колонтаєвська, Олена Яковенко та Олександр Столовий.

Дякуємо проєкту «Community reBuilding», усім залученим та причетним до розвитку простору спільнототворення – глина-хабу «На белебні» - за участь та зацікавленість у розвитку Краснокутської громади!